Кошик
21 відгук
ТК Айнект - тільки якісний металопрокат і швидка доставка по всій Україні!
+380 (95) 933-00-24

КАНАТИ САНТЕХНІЧНІ

Загальне застосування даної продукції для прочищення каналізаційних труб від сміття. В основному сантехнічний трос призначений для прочищення прямих ділянок каналізаційних труб при не значних нахилах і поворотах.

Конструкційне виконання

Трос сантехнічний (гнучкий вал) має сердечник, свити з 5 (п'яти) і більш дротів. Навколо сердечника, витками пошарово, навивається дріт певного діаметру.

Перший шар вправо по осі, другий шар вліво по осі, кожен наступний шар накручуватися в протилежну сторону від попереднього і так далі для досягнення необхідного діаметра.

Завдяки тому, що сантехнічний трос виготовлений з високоміцної сталі Ст65 він витримує навантаження на обертання до 3500 об/ хвилину.

Сантехнічний трос (гнучкий сантехнічний вал) для діаметрів 6мм і 8мм виготовляється із змальованої (не знімною) ручкою. Максимальна довжина відрізка - 50м.

Сантехнічний трос (гнучкий сантехнічний вал) для діаметрів 10мм, 12мм, 14мм та 16 мм виготовляється з знімною ручкою, яка накручується на спеціальну окреслення, встановлюється на один з кінців сантехнічного валу. Максимальна довжина відрізка - 50м.

Обидві конфігурації - НЕ комплектуються "йоржем" очищення здійснюється безпосередньо самим сантехнічним тросом.
На даному етапі вироби виробляються в Україні та НЕ супроводжуються паспортами або іншими сертифікатами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner